fbpx
Kategórie

Konzervy

Konzervy od poctivých výrobcov, ktorí spracúvajú výlučne mäso v potravinárskej kvalite >> ŽIADNE kafilérne produkty, ŽIADNE lacné plnivá, ŽIADNE konzervanty. V našej ponuke nájdete okrem BIO konzerv aj konzervy pre psy značiek Lunderland a Boos, ktoré obsahujú mäso zo zvierat z voľného chovu.

Prečo treba ku konzervám pridávať vitamíny?

Kŕmiť psa prevažne konzervovaným mäsom (konzervy, kapsičky) nie je zdravé, pretože mäso je konzervované zavarením pri teplote 138°C. Táto vysoká teplota degraduje Bio Aktivitu (životnú energiu) mäsa, ničí enzýmy, vitamíny a minerály. Preto je pri konzumácii konzerv potrebné doplňovať chýbajúce prírodné vitamíny, minerálne látky a enzýmy formou doplnkov stravy.

Konzervy ako krátkodobá alternatíva

Konzervy sú z pohľadu prirodzeného zdravia akceptovateľnou alternatívou krátkodobého kŕmenia. Využitie si nájdu napr. na dovolenke, alebo ako spestrenie jedálnička psom, ktoré jedia prevažne suchú stravu (granule). Vhod nám konzervy môžu prísť aj vtedy, keď pri BARFe zabudneme rozmraziť mäso alebo nestihneme včas kúpiť nové krmivo.

O výrobcovi konzerv pre psy

Konzervy pre psy značky Lunderland a Boos vyrábajú manželia Peter a Susanne Lundershausen. Ich malá rodinná firma Lunderland začala v roku 1990 ako jedna z prvých ponúkať konzervy pre psy a prílohy BEZ umelých vitamínov, BEZ lacných plnív a BEZ chémie.

Čítať viac...
Momentálne nedostupné
Kvaka sušená
od 10,59 €
Sklad: Mrazené mäso