Dezinfekcia a posilnenie imunity pre ľudí

Home/Psy/Prírodná lekáreň pre psy/Dezinfekcia a posilnenie imunity pre ľudí

Z pohľadu prirodzeného zdravia posilňujeme imunitu tým, že sa dobre staráme o svoje telo i myseľ. Zdravá strava, pravidelný pohyb a obmedzenie negatívneho zmýšľania sú kľúčom k pevnejšej imunite. V prípade potreby si môžeme dopomôcť výživovými doplnkami na podporu imunity.

Výživový doplnok, ktorý imunitu posilňuje musí obsahovať prírodné vitamíny, minerály, enzýmy a ďalšie živiny, ktorých nedostatok vedie k oslabeniu imunity. Preto musí doplnok na posilnenie imunity spĺňať tieto parametre:

  • 100% prírodný >> ŽIADNE umelé vitamíny, lacné plnivá ani chémia.
  • Správne zloženie >> Zložky, ktoré zodpovedajú zdravej výžive (ovocie, zelenina, orechy).
  • BIO kvalita >> Viac živín, viac vitamínov a minerálov >> Viac životnej energie.
  • Fermentovaný >> Úspora energie trávenia >> Prínos najmä pri oslabení a chorobe.
  • Nepasterizovaný >> Absencia ohrevu zachováva Bio Aktivitu (životnú energiu).
  • Obsahuje prebiotiká >> Pre zdravú črevnú flóru s výhodou lepšieho trávenia.
  • Kompetentný výrobca >> Tvorca receptúry musí rozumieť prirodzenému zdraviu.

Kritériá pre výber doplnku na posilnenie imunity splňuje na 100% Regulatpro Bio z fermentovaného ovocia, orechov, zeleniny a bylín. Štiepenie pri fermentácii (obdoba trávenia) uvoľňuje široké spektrum Bio Aktívnych živín, prebiotík, enzýmov a vitamínov, ktorých nedostatok je hlavnou príčinou oslabenia imunity. Hodnotné Bio Aktívne živiny zvyšujú energiu buniek, čo zlepšuje trávenie, zrýchľuje regeneráciu a tým posilňuje imunitu, ktorá chráni zdravie. Regulatpro Bio je od roku 2001 najpredávanejší doplnok stravy na posilnenie imunity a prevenciu zdravia na Nemeckom trhu.

Doplnok stravy Regulatpro Bio z fermentovaného ovocia, orechov, zeleniny a bylín (známy v domácom Nemecku ako regenerátor imunitného systému) prešiel klinickou štúdiou na ľuďoch (Erbacher 2011/Humanstudie TUM). Tá uviedla, že obranyschopné funkcie prirodzených zabijáckych NK buniek zodpovedných za likvidáciu vírusom infikovaných buniek vnútri ľudského tela vzrástla po 2 mesiacoch podávania Regulatpro Bio priemerne o 258%, a aktivita granulocytov (bielych krviniek) dosiahla nárast až o 5.000%. Tieto fakty potvrdzujú, že Regulatpro Bio má vynikajúce výsledky bez vedľajších účinkov na zdravie.

NK bunky (prirodzený zabiják) zabíjajú bunky infikované mikróbmi a tým im bránia v množení a stimulácii aktivity iných obranných buniek imunitného systému.

Granulocyty sú biele krvinky, ktoré nám pomáhajú brániť sa proti vírusom a baktériám. U ľudí s nízkou hladinou bielych krviniek je väčšia pravdepodobnosť výskytu infekcií.

Ľudia, ktorí sa zdravo stravujú obvykle nemusia imunitu posilňovať. Optimálne zloženie zdravej výživy tvorí ovocie (50%) a listová zelenina (30%). Ostatných 20% tvorí zelenina (najmä kvasená), morské riasy, naklíčené semená, orechy a včelie produkty. 3 až 5% môžu (ale nemusia) tvoriť surové živočíšne potraviny. Pre maximálnu využiteľnosť (stráviteľnosť) živín a pre úsporu energie trávenia jeme 60% ovocia a listovej zeleniny vo forme smoothie (rozmixované) a 20% vylisované šťavy. Ostatných 20% potravín jeme nespracované.

Univerzálne ekologické čistiace prostriedky BioClean sú vyrábané z rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmastňovanie. Spoľahlivo zmyjú nečistoty z umývateľných povrchov, účinné sú aj proti fekálnym nečistotám (škvrny od moču, exkrementov, zvratkov a krvi). V domácnosti vyčistia koberce, textílie, toaletu, podlahu a dvere. V kuchyni si poradia s mastnotou v rúre i na sporáku. BioClean máme v ponuke ako koncentrát, alebo ako riedený roztok v dóze s rozprašovačom.

Go to Top