fbpx
Kategórie

Vápnik pre psov

100% prírodný vápnik pre psy od výrobcu, ktorý rozumie zdravej výžive psov. Zaopatrenie v oblasti vápniku a ďalších minerálov hrá vo výžive psov významnú rolu. Vápnik je pre psy dôležitý pre stavbu a pevnosť kostí, pružné kĺby a svaly, zdravé zuby, kožu a srsť. Predchodca psa, vlk, získaval vápnik konzumáciou kostí z koristi. Pokiaľ pes neje surové kosti, tak mu vápnik dodávame formou doplnkov výživy.

Alternatívy získavania vápniku pre psy

Pre zaopatrenie vápnikom máme alternatívu kostí v podobe doplnku výživy Fit-BARF Vaječné škrupiny. Jemne rozomleté škrupiny sú prirodzený, dobre vstrebateľný zdroj vápniku živočíšneho pôvodu. Celkové zaopatrenie vápnikom, vitamínmi a minerálmi ponúka doplnok stravy Fit-BARF Mineral, ktorý obsahuje zdroje vápniku nie len zo škrupín, ale aj zo zvápenatených morských rias.

Dostatok kostí v strave

Pokiaľ kŕmime dostatočným množstvom surových kostí, zaisťujeme zaopatrenie organizmu v oblasti minerálnych látok a stopových prvkov doplnkom výživy Micro Mineral.

Málo kostí v strave

Pokiaľ podávame málo surových kostí, zaisťujeme zaopatrenie organizmu v oblasti vápniku, minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov doplnkom výživy Fit-BARF Mineral.

Žiadne kosti v strave

Pokiaľ nekŕmime surovými kosťami vôbec (nie každý pes ich chce alebo môže jesť), volíme pre zaistenie v oblasti minerálnych látok a najmä vápniku doplnok výživy Fit-BARF Vaječné škrupiny spoločne s Fit-BARF Mineral.

Čítať viac...