fbpx
Kategórie

Bachove kvapky

Osvedčené a účinné 100% prírodné Bachove kvapky pre mačky, ktoré obsahujú regulačné a liečebné informácie z kvetov (esencie) vedúce k harmonizácii celku - tela i duše. Nosičom životnej energie kvetov je vysoko hodnotný terapeutický pupalkový a mandlový olej. cdVet Bachove kvapky v BIO kvalite, BEZ alkoholu, BEZ cukru a BEZ lacných plnív sú najpredávanejšími bachovkami na trhu.

Ktoré Bachove kvapky vybrať?

 • Bojazlivosť >> Pre bojazlivé mačky, ktoré majú strach z nových vecí, zvukov, zo zvierat i z ľudí.

 • Záchrana >> Pre mačky v strese, v psychickej záťaži, pre mačky, ktoré majú strach z veterinára alebo stratili svojho blízkeho.

 • Opustenosť >> Pre nepokojné mačky, ktoré si vyžadujú neustálu spoločnosť, mňaukajú, ničia nábytok.

 • Značkovanie >> Pre mačky, ktoré značkujú/vyprázdňujú sa vo vnútri a tým znečisťujú svoje okolie.

 • Skepsa >> Pre mačky, ktoré sú skeptické, nedôverčivé, majú bezdôvodný strach z ľudí a zvierat.

 • Apatia >> Pre apatické mačky, ktoré rezignovali, pre mačky, ktoré sú unavené po chorobe alebo operácii, či stratili chuť k jedlu.

 • Rebélia >> Pre mačky, ktoré sa nadmerne povyšujú v hierarchii, strážia si revír, hračky alebo jedlo.

 • Rivalita >> Pre mačky s útočnou povahou, prílišnou rivalitou a súťaživosťou, s hrubým správaním.

 • Závislosť >> Pre mačky, ktoré nevedia, čo od dobroty. Vymýšľajú, chcú ísť najprv von a hneď na to dnu, a pod.

 • Rozmaznanosť >> Pre mačky, ktoré odmietajú potravu, bedákajú a nadmerne usilujú o pozornosť.

 • Netolerancia >> Pre netolerantné mačky, ktoré vyvolávajú boje o moc, zastrašujú ostatné zvieratá.

Dávkovanie Bachovych kvapiek

Podávame 2 kvapky na 5 kg telesnej hmotnosti mačky 3 až 4 krát denne, prípadne podľa situácie aj častejšie. Kvapky nakvapkáme do misky s krmivom alebo do vody na pitie. Obvykle pozorujeme účinky hneď, niekedy až po niekoľkých dňoch. Pri riešení dlhotrvajúceho problému sa účinky dostavujú až po niekoľkých týždňoch. Predávkovania sa netreba obávať. Bachove kvapky organizmus nezaťažujú a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Životná energia kvetov

Bachove kvetové esencie v kvapkách od nemeckého výrobcu cdVet využívajú životnú energiu z 37 starostlivo vybraných kvetov. Bachove kvapky pôsobia na živý organizmus ako celok - telo, duša, myseľ. Esencie harmonizujú emocionálnu nerovnováhu, negatívne pocity a spôsob myslenia. Psychická pohoda prispieva k upevneniu či navráteniu zdravia mačky.

Výrobcom Bachovych kvapiek je liečiteľ zvierat

Tvorcom receptúr a výrobcom Bachovych kvapiek je prírodný liečiteľ zvierat pán Clemens Dingmann, zakladateľ spoločnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Prirodzené zdravie zvierat). Spoločnosť cdVet je od roku 1998 lídrom na trhu 100% prírodných krmív, doplnkov stravy a produktov pre starostlivosť o zvieratá.

Čítať viac...