fbpx
Kategórie

Bachove kvapky

Osvedčené a účinné 100% prírodné Bachove kvapky pre psy, ktoré obsahujú regulačné a liečebné informácie z kvetov (esencie) vedúce k harmonizácii celku - tela i duše. Nosičom životnej energie kvetov je vysoko hodnotný terapeutický pupalkový a mandlový olej. cdVet Bachove kvapky v BIO kvalite, BEZ alkoholu, BEZ cukru a BEZ lacných plnív sú najpredávanejšími bachovkami na trhu.

Ktoré Bachove kvapky vybrať?

 • Bojazlivosť >> Pre bojazlivé psy, ktoré majú strach z nových vecí, zvukov, zo zvierat i z ľudí.

 • Záchrana >> Pre psy v strese, v psychickej záťaži, pre psy, ktoré majú strach z veterinára alebo stratili svojho blízkeho.

 • Opustenosť >> Pre nepokojné psy, ktoré si vyžadujú neustálu spoločnosť, kňučia, štekajú, ničia nábytok.

 • Značkovanie >> Pre psy, ktoré značkujú/vyprázdňujú sa vo vnútri a tým znečisťujú svoje okolie.

 • Skepsa >> Pre psy, ktoré sú skeptické, nedôverčivé, majú bezdôvodný strach z ľudí a zvierat.

 • Apatia >> Pre apatické psy, ktoré rezignovali, pre psy, ktoré sú unavené po chorobe alebo operácii, či stratili chuť k jedlu.

 • Rebélia >> Pre psy, ktoré sa nadmerne povyšujú v hierarchii, strážia si revír, hračky alebo jedlo.

 • Rivalita >> Pre psy s útočnou povahou, prílišnou rivalitou a súťaživosťou, s hrubým správaním.

 • Závislosť >> Pre psy, ktoré nevedia, čo od dobroty. Vymýšľajú, chcú ísť najprv von a hneď na to dnu, a pod.

 • Rozmaznanosť >> Pre psy, ktoré odmietajú potravu, bedákajú a nadmerne usilujú o pozornosť.

 • Netolerancia >> Pre netolerantné psy, ktoré vyvolávajú boje o moc, zastrašujú ostatné zvieratá.

Dávkovanie Bachovych kvapiek

Podávame 2 kvapky na 5 kg telesnej hmotnosti psa 3 až 4 krát denne, prípadne podľa situácie aj častejšie. Kvapky nakvapkáme do misky s krmivom alebo do vody na pitie. Obvykle pozorujeme účinky hneď, niekedy až po niekoľkých dňoch. Pri riešení dlhotrvajúceho problému sa účinky dostavujú až po niekoľkých týždňoch. Predávkovania sa netreba obávať. Bachove kvapky organizmus nezaťažujú a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Životná energia kvetov

Bachove kvetové esencie v kvapkách od nemeckého výrobcu cdVet využívajú životnú energiu z 37 starostlivo vybraných kvetov. Bachove kvapky pôsobia na živý organizmus ako celok - telo, duša, myseľ. Esencie harmonizujú emocionálnu nerovnováhu, negatívne pocity a spôsob myslenia. Psychická pohoda prispieva k upevneniu či navráteniu zdravia psa.

Výrobcom Bachovych kvapiek je liečiteľ zvierat

Tvorcom receptúr a výrobcom Bachovych kvapiek je prírodný liečiteľ zvierat pán Clemens Dingmann, zakladateľ spoločnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Prirodzené zdravie zvierat). Spoločnosť cdVet je od roku 1998 lídrom na trhu 100% prírodných krmív, doplnkov stravy a produktov pre starostlivosť o zvieratá.

Čítať viac...