fbpx
Kategórie

Močové cesty

Zápal močových ciest u mačky je prejav oslabenej imunity z preťaženia organizmu a nedostatku živín z nezdravej výživy, ktorá v črevách tvorí nános kyslých odpadov. Tento hnijúci nános je živnou pôdou pre zlé baktérie a plesne, ktorých kyslé odpady postupujú do tela, kde spôsobujú zápaly orgánov, včetne močových ciest. Riešením je odstránenie príčiny zápalu.

Prínosy a charakteristiky produktov

  • Urologická zmes >> Byliny, dubová kôra a kremelina >> Podpora organizmu v oblasti močových ciest.

  • Aktívne črevo >> Probiotické baktérie z fermentovaných bylín >> Starostlivosť o črevnú flóru pre dobré trávenie.

  • Propolis Herbal >> Prírodné antibiotikum s bylinami a bentonitom >> Posilnenie imunity, pomoc pri zápale.

  • Kŕmny olej VeaVet >> Funkčný olej (konopný, pupalkový) >> Doplnenie živín v oblasti omega 3 a 6 kyselín.

Ako na zápal močových ciest?

U málo zaťaženej mačky, ktorá je inak v dobrej kondícii podávame pri zápale močových ciest doplnok stravy Urologická zmes, ktorý zaopatruje urologické orgány. Byliny v urologickej zmesi, spolu s dubovou kôrou a kremelinou široko zaopatrujú a odvádzajú toxické látky z močových ciest. Súčasne zlepšíme kondíciu črevnej flóry dodaním probiotických baktérií z fermentovaných bylín doplnkom Aktívne črevo.

Chronický zápal močových ciest

U veľmi zaťaženej mačky (častá choroba, chronický zápal močových ciest, antibiotiká) používame popri doplnkoch Urologická zmes a Aktívne črevo aj osvedčený Propolis Herbal zo včelieho propolisu, bylín, spiruliny a bentonitu, ktorý je ľudovo označovaný ako prírodné antibiotikum. Pre trvalé a optimálne výsledky odporúčame kompletnú detoxikáciu organizmu a prechod na zdravú surovú výživu - BARF.

Čítať viac...