fbpx
Kategórie

Doplnky stravy

100% prírodné doplnky stravy pre mačky od výrobcu cdVet, ktorý rozumie zdravej výžive mačiek. Doplnky preto neobsahujú ŽIADNE umelé vitamíny, ŽIADNE konzervanty ani lacné plnivá. Funkčné oleje sú lisované za studena. Sypké zložky z bylín, morských rias, zeleniny, ovocia, kvasníc, kôry a ďalších hodnotných surovín v potravinárskej kvalite sú sušené šetrne pri teplote do 42 °C. Vďaka tomu majú cdVet doplnky stravy vysokú Bio Aktivitu (životnú energiu), čo zvyšuje výživový prínos pre zdravie mačiek.

Najdôležitejšie doplnky stravy pre mačky

  • Micro Mineral >> Minerály a vitamíny pre pevné kosti, zdravé kĺby, zuby, kožu a srsť. TOP zaopatrenie.

  • Aktívne črevo >> Dobré baktérie z fermentovaných bylín. Starostlivosť o kondíciu črevnej flóry zlepšuje trávenie.

  • ToxiVet Sorb >> Absorpcia a odvod kyslých toxických látok. Sanačná starostlivosť o črevá posilňuje imunitu.

Kvalitné suroviny

Prírodné suroviny obsiahnuté v cdVet produktoch podliehajú pravidelnej kontrole Úradu pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosti potravín, doplnkov výživy a krmív Laves Niedersachsen v Nemecku. Popri vylúčení GMO (genetickej modifikácie) a mikrobiologických testov, je laboratórne kontrolované zaťaženie pesticídmi, ťažkými kovmi a plesňami. cdVet doplnky stravy pre mačky tak spĺňajú prísne kritériá akosti pre zdravie mačiek.

Výrobcom doplnkov je liečiteľ zvierať

Tvorcom receptúr a výrobcom doplnkov stravy pre mačky je prírodný liečiteľ zvierat pán Clemens Dingmann, zakladateľ spoločnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Prirodzené zdravie zvierat). Spoločnosť cdVet je od roku 1998 lídrom na trhu 100% prírodných krmív, doplnkov stravy a produktov pre starostlivosť o zvieratá.

Čítať viac...
Momentálne nedostupné
Chlorella
Sklad: Mrazené mäso