fbpx
Kategórie

Antiparazitiká pre psov

100% prírodné antiparazitiká pre psy z bylín a olejov od výrobcu cdVet, ktorý rozumie prirodzenej ochrane psov pred parazitmi. Vďaka absencii chémie nie sú cdVet antiparazitiká toxické a nespôsobujú rezistenciu. Preto sú bezpečné aj pre šteňatá, gravidné a kojace feny, alergikov alebo pre psy s oslabenou imunitou.

Antiparazitná ochrana + výživa (2 v 1)

Blchy, kliešte, bodavý hmyz a ostaté parazity vyhľadávajú prednostne psy s oslabenou imunitou. Preto sú rodinné receptúry prírodných antiparazitík zamerané aj na výživovú podporu psov. cdVet antiparazitiká sú zložené z hodnotných výživných bylín a olejov. Tak okrem odpudzovania parazitov harmonizujú kožnú mikroflóru, čo vedie k prirodzenej vôni psa, ktorá parazity nepriťahuje. Ochrana + výživa (2 v 1).

Nevýhody chemických antiparazitík

Mnohé antiparazitiká hubia parazity chemickými látkami. Jedná sa o jedy, ktoré parazitom ochromujú nervy, dýchací, pohybový alebo reprodukčný aparát. Tieto jedovaté látky síce neohrozujú život psa, ale jeho organizmus zaťažujú. Užívanie chemických antiparazitík spôsobuje rezistenciu, poškodzuje životné prostredie a má nepriaznivý vplyv aj na zdravie majiteľov psov.

Prednosti prírodných antiparazitík cdVet

  • 100% prírodné antiparazitiká z bylín a olejov.

  • Vďaka absencii chémie nie sú toxické.

  • Nespôsobujú rezistenciu a nezaťažujú organizmus.

  • Bezpečné aj pre šteňatá, gravidné a kojace feny.

  • Vhodné pre alergikov a psy s oslabenou imunitou.

  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu.

Výrobcom antiparazitík je liečiteľ zvierat

Tvorcom receptúr a výrobcom antiparazitík je prírodný liečiteľ zvierat pán Clemens Dingmann, zakladateľ spoločnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Prirodzené zdravie zvierat). Spoločnosť cdVet je od roku 1998 lídrom na trhu 100% prírodných krmív, doplnkov stravy a produktov pre starostlivosť o zvieratá.

Čítať viac...