fbpx
Kategórie

Antiparazitiká pre mačky

100% prírodné antiparazitiká pre mačky z bylín a olejov od výrobcu cdVet, ktorý rozumie prirodzenej ochrane mačiek pred parazitmi. Vďaka absencii chémie nie sú cdVet antiparazitiká toxické a nespôsobujú rezistenciu. Preto sú bezpečné aj pre mačiatka, gravidné a kojace mačky, alergikov alebo pre mačky s oslabenou imunitou.

Antiparazitná ochrana + výživa (2 v 1)

Blchy, kliešte, bodavý hmyz a ostaté parazity vyhľadávajú prednostne mačky s oslabenou imunitou. Preto sú rodinné receptúry prírodných antiparazitík zamerané aj na výživovú podporu mačiek. cdVet antiparazitiká sú zložené z hodnotných výživných bylín a olejov. Tak okrem odpudzovania parazitov harmonizujú kožnú mikroflóru, čo vedie k prirodzenej vôni mačky, ktorá parazity nepriťahuje. Ochrana + výživa (2 v 1).

Nevýhody chemických antiparazitík

Mnohé antiparazitiká hubia parazity chemickými látkami. Jedná sa o jedy, ktoré parazitom ochromujú nervy, dýchací, pohybový alebo reprodukčný aparát. Tieto jedovaté látky síce neohrozujú život mačky, ale jej organizmus zaťažujú. Užívanie chemických antiparazitík spôsobuje rezistenciu, poškodzuje životné prostredie a má nepriaznivý vplyv aj na zdravie majiteľov mačiek.

Prednosti prírodných antiparazitík cdVet

  • 100% prírodné antiparazitiká z bylín a olejov.

  • Vďaka absencii chémie nie sú toxické.

  • Nespôsobujú rezistenciu a nezaťažujú organizmus.

  • Bezpečné aj pre mačiatka, gravidné a kojace mačky.

  • Vhodné pre alergikov a mačky s oslabenou imunitou.

  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu.

Výrobcom antiparazitík je liečiteľ zvierat

Tvorcom receptúr a výrobcom antiparazitík je prírodný liečiteľ zvierat pán Clemens Dingmann, zakladateľ spoločnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Prirodzené zdravie zvierat). Spoločnosť cdVet je od roku 1998 lídrom na trhu 100% prírodných krmív, doplnkov stravy a produktov pre starostlivosť o zvieratá.

Čítať viac...