fbpx
Kategórie

Vápnik pre mačky

100% prírodný vápnik pre mačky od výrobcu, ktorý rozumie zdravej výžive mačiek. Zaopatrenie v oblasti vápniku a ďalších minerálov hrá vo výžive mačiek významnú rolu. Vápnik je pre mačky dôležitý pre stavbu a pevnosť kostí, pružné kĺby a svaly, zdravé zuby, kožu a srsť. Voľne žijúce mačkovité šelmy získavajú vápnik konzumáciou kostí z koristi. Pokiaľ mačka neje surové kosti, tak jej vápnik dodávame formou doplnkov výživy.

Alternatívy získavania vápniku pre mačky

Pre zaopatrenie vápnikom máme alternatívu kostí v podobe doplnku výživy Fit-BARF Vaječné škrupiny. Jemne rozomleté škrupiny sú prirodzený, dobre vstrebateľný zdroj vápniku živočíšneho pôvodu. Celkové zaopatrenie vápnikom, vitamínmi a minerálmi ponúka doplnok stravy Fit-BARF Mineral, ktorý obsahuje zdroje vápniku nie len zo škrupín, ale aj zo zvápenatených morských rias.

Dostatok kostí v strave

Pokiaľ kŕmime dostatočným množstvom surových kostí, zaisťujeme zaopatrenie organizmu v oblasti minerálnych látok a stopových prvkov doplnkom výživy Micro Mineral.

Málo kostí v strave

Pokiaľ podávame málo surových kostí, zaisťujeme zaopatrenie organizmu v oblasti vápniku, minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov doplnkom výživy Fit-BARF Mineral.

Žiadne kosti v strave

Pokiaľ nekŕmime surovými kosťami vôbec (nie každá mačka ich chce alebo môže jesť), volíme pre zaistenie v oblasti minerálnych látok a najmä vápniku doplnok výživy Fit-BARF Vaječné škrupiny spoločne s Fit-BARF Mineral.

Čítať viac...