Ako funguje doručenie z BARFER.SK?

Na BARFER.SK si môžeš objednať rozličný sortiment pre tvojho štvornohého kamoša, napríklad mrazené BARF mäsko, doplnky výživy z prírodnej lekárne alebo pamlsky. Niečo sa vždy nájde aj pre teba – veľmi obľúbené sú barf knihy alebo doplnky pre psíčkarov.

Prečo sa líši doručenie rôznych produktov?

Aby sme ti poskytli tovar v tej najlepšej kvalite, využívame špecializované sklady na rôzne typy produktov. Z jedného skladu expedujeme produkty prírodnej lekárne pre psov, v ďalšom barf mrazené mäsko, za studena lisované barf granule alebo konzervy. Kvôli tomu sa líšia aj balenia tvojej zásielky.

Čo ak si objednávam z viacerých skladov naraz?

Všetko je v poriadku, takáto objednávka je úplne štandardná. Náš košík ti vždy povie, aká suma ti chýba, aby si mal bezplatnú dopravu z konkrétneho skladu.

Minimálne objednávky pre dopravu zadarmo

Tovar z mrazeného skladu:

  • Minimálna objednávka 33 € (doprava zadarmo od hodnoty objednávky 40 €)
  • lehota doručenia: 2-14 dní

Možnosť platby: kartou na dobierku pri prebratí zásielky

Akceptované karty: Maestro, Visa

Mäsko expedujeme vždy v pondelok a utorok do skladu nášho zmluvného kuriéra, ktorý by mal doručiť tovar do 24 hodín od obdržania zásielky a to na ktorúkoľvek adresu na území Slovenskej republiky.

Tovar z prírodnej lekárne:

  • objednávky do 70 €: doprava 5,99 €
  • objednávky nad 70 €: doprava zadarmo
  • lehota doručenia: 3-5 dní

Možnosť platby: kartou alebo v hotovosti na dobierku pri prebratí zásielky

Akceptované karty: Maestro, Visa, Visa Electron, V Pay, MasterCard

Môže sa stať, že doba doručenia pre jednotlivé sklady sa bude líšiť. Niektorá časť zásielky k tebe môže doraziť skôr. Nemusíš sa báť, o všetkom ťa budeme vopred informovať.