Kuracie mäso

Home/Hydina/Kuracie mäso
 • Kuracie kúsky 1,5 Kg

  2.10  s DPH
  Kuracie kúsky sú kusy mäsa a kostí z kuraťa. Obsahujú teda mäso, kosti a chrupavky v prirodzenom pomere. Tento produkt je vhodný pri vysokej fyzickej záťaži psíka, zahustenie stolice a taktiež psíka aj kŕmenie mäsom obrastenými kosťami zabaví. Kuracie kúsky sú vhodné pre podporu rastu šteniatok, zlepšenie protizápalovej reakcie svalov či pre kvalitnú regeneráciu psíkov, ktorí podstupujú vyššiu fyzickú záťaž. Kuracie kosti, ktoré sú súčasťou produktu, môžeme podávať šteniatkám od 2 mesiacov života - majú menšiu tvrdosť. Krmivo je hlboko zmrazené, tvorí ho zmes kostí, chrupaviek a svaloviny (1,5kg). V prípade, že má váš psík problém s kúsaním kostí, odporúčame vám ako alternatívu naše kuracie kocky s chrupavkou.  

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Zahustenie stolice Redukčná diéta Zdravé kĺby Zábava pre psa
 • Zmes je pomletá najemno, preto je vhodná pre menšie plemená psov, pre šteňatá ako jeden z prvých príkrmov aj pre staršie psy, ktoré majú problém s hryzením.
 • Zmes je pomletá najemno s kosťou a chrupavkou, preto je ideálnym zdrojom vápnika aj pre psy ktoré majú problém s hryzením.
 • Kuracie prsia – 1Kg

  2.40  s DPH
  Kuracie prsia patria k najchudším druhom mäsa, ktoré môžeme zaradiť do BARF jedálnička psíka. Kuracie prsia obsahujú dôležité stopové prvky ako je fosfor a železo nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu psa. Produkt je tvorený čistou svalovinou (neobsahujú chrupavky a kosti), a preto sú skvelým krmivom pre psíkov počas choroby, po operácií či pri citlivom tráviacom trakte. Rovnako ich odporúčame servírovať psíkom s nadváhou, keďže kuracie mäso obsahuje maximálne 3% tuku, či šteniatkám, u ktorých rozvíjajú správny vývin žuvacích svalov. Krmivo je hlboko zmrazené (1kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Kvalitná energia Redukčná diéta Po operáciách Na citlivý žalúdok
 • Celý kus kurčaťa s mäsom, kožou, kosťami a chrupavkami v prirodzenom pomere. Tento produkt je vhodný skrmovať pri vysokej fyzickej záťaži psíka, pri regulácii hustoty stolice psa a taktiež kúsanie kostí aj zabaví. Kuracie mäso je zdroj potrebných stopových prvkov, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov. Výhodou je nízky percentuálny podiel cholesterolu (0.1%), a preto je vhodná konzumácia kuraťa aj počas redukčnej diéty. Celé kurča ponúka pre psíka prirodzene vyvážený pomer svaloviny vo forme kuracích pŕs a chrupaviek s vysokým obsahom kolagénu, ako aj kosti s vysokým obsahom vápnika a tiež tuky v menšom množstve. Tento produkt môžeme svojvoľne naporcovať podľa potreby a poskytnúť ho ako krmivo psíkom pri prechode z granúl na BARF - kuracie mäso nezaťažuje tráviaci trakt a kosti nie sú príliš tvrdé. Krmivo je hlboko zmrazené (1kg). V prípade, že má váš psík problém s kúsaním kostí, odporúčame vám ako alternatívu naše kuracie kocky s chrupavkou.

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Hustota stolice Zábava pre psa Krásna srsť Zdravá koža
 • Kuracie krídla sú v BARF diéte bohatým zdrojom vápnika, kolagénu a množstva energie v podobe tukov. Konzumácia kuracích krídel psíkom priamo vplýva na vitalitu kĺbov, regeneráciu svalov, zdravie kože a srsti. Kuracie krídla sú vhodné tiež ako prvé kosti pri prechode z granúl na BARF (kuracie kosti sú mäkké). Pretože vo väčšom množstve prevyšuje zložka kostí a chrupaviek treba s u psíka dať pozor na tzv. zapekanie alebo zápchu. Kosti by mali tvoriť len 20% zo stravy psíka, a preto kuracie krídla doplňujeme aj mäkkou zložkou – hovädzie mäso či morčacie mäso. Nakoľko sú krídla menšie, sú vhodné aj pre malé plemená psov a šteňatá od 2 mesiacov, ktorí sa s kosťami aj zabavia. Krmivo je hlboko zmrazené (1,5 kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Regenerácia svalov Hustota stolice Zdravá srsť Zdravá koža
 • Kuracia mäsová drť je tvorená mletou zložkou kostí, chrupaviek a mäsa. Kuracie mäso obsahuje vysoký podiel stopových prvkov, ako je napríklad fosfor, vápnik, železo, zinok či vitamín B. Dôležitou zložkou je kolagén, ktorý zlepšuje vitalitu kĺbov psíka. Kuracie mäso je vhodné aj pre psíkov na redukčnej diéte, pretože obsahuje len 1,5-3% tuku. Vďaka nízkemu podielu tuku a cholesterolu je vhodný aj pre psov s problematickým trávením, keďže nepôsobí ťažko na tráviaci trakt. Mleté mäso je ideálne na prechod z granúl na BARF. Krmivo je hlboko zmrazené, tvoria ho kocky (2kg) pričom produkt ich obsahuje 6 ks (12kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Kvalitná energia Redukčná diéta Krásna srsť Zdravá koža
 • Kuracie trupy – 2Kg

  2.60  s DPH
  Kuracie trupy sú vhodným krmivom pre suplementáciu potrebných živín, ako je napr. fosfor, zinok, vápnik, železo či nenasýtené mastné kyseliny. Jednotlivé prvky prispievajú k lepšej metabolickej odozve, krvotvorbe ako aj v znižovaní svalových slabostí a kŕčov psíka. Kuracie trupy sú kombináciou svaloviny, chrupaviek a kostí v jednom celku. Kosti obalené mäsom môžu psíka aj zabaviť. Môžeme ich podávať ako prvé kosti pri prechode príka na BARF, môžeme servírovať šteniatkám od 2 mesiacov, zdravým psíkom, ako aj starším psom. Ak má váš psík problém s hryzením kostí, odporúčame vám ako alternatívu naše kuracie kocky s chrupavkou. Krmivo je hlboko zmrazené (2kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Kvalitná energia Metabolická odozva Krásna srsť a koža Zábava pre psa
 • Kuracie krky – 3Kg

  4.20  s DPH
  Kuracie krky predstavujú menšie kosti a chrupavky obalené menším množstvom mäsa. Obsahujú kolagén, vápnik, fosfor a zinok. Prítomnosť týchto zložiek v organizme psa podporuje pevnosť kostí, pružnosť kĺbov, zlepšenú imunitu a vitalitu kože. Kuracie kosti sú pomerne mäkké, a preto ich môžeme podávať psíkom po prechode na BARF. Kombinujeme ich s vnútornosťami či svalovinou - kosti môžeme podávať na dennej báze (20% zložky krmiva). Pri kuracích krkoch si prídu na svoje aj menšie plemená psov, šteňatá od 2 mesiacov, dospelí ako aj starší psíci. Kuracie krky sú tvorené najmä kosťami a chrupavkami čiže je nutné si dať u psíka pozor na tzv. zapekanie, zápchu - kombinujeme so svalovinou, alebo mletým mäsom. Krmivo je hlboko zmrazené (3kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Pevnosť kostí Hustota stolice Zdravá imunita Zdravá koža
 • Kuracie krídla sú v BARF diéte bohatým zdrojom vápnika, kolagénu a množstva energie v podobe tukov. Konzumácia kuracích krídel psíkom priamo vplýva na vitalitu kĺbov, regeneráciu svalov, zdravie kože a srsti. Kuracie krídla sú vhodné tiež ako prvé kosti pri prechode z granúl na BARF (kuracie kosti sú mäkké). Pretože vo väčšom množstve prevyšuje zložka kostí a chrupaviek treba s u psíka dať pozor na tzv. zapekanie alebo zápchu. Kosti by mali tvoriť len 20% zo stravy psíka, a preto kuracie krídla doplňujeme aj mäkkou zložkou - hovädzie mäso či morčacie mäso. Nakoľko sú krídla menšie, sú vhodné aj pre malé plemená psov a šteňatá od 2 mesiacov, ktorí sa s kosťami aj zabavia. Krmivo je hlboko zmrazené (3 kg).

  Toto BARF krmivo je vhodné pre: 

  Šteniatka Staré psy Malé plemená Veľké plemená

  Význam krmiva pre zdravie psa:

  Regenerácia svalov Hustota stolice Zdravá srsť Zdravá koža
 • Kuracie hlavy sú stredne tvrdé mäsom obalené kosti a najmä dobre využiteľné chrupavky. Sú ideálne ako jedna z možností pravidelného skrmovania kostí alebo na spestrenie jedálničku pre psy, ktoré už skúsenosť s kosťami majú.
 • Kuracie beháky ( paprče ) sú kožou obalené kosti a chrupavky s minimálnym podielom mäsovej zložky. Sú vhodné pre väčšie plemená a šteňatá v raste, nakoľko sú bohatým zdrojom chondroitínu a glukosamínu, ktoré obsahujú v prirodzenej forme.

 • Kuracia drť obsahuje v optimálnom pomere najemno pomletú kuraciu svalovinu, kuracie kosti a chrupavky. V zmesi je vyvážený pomer vápniku a fosforu, ktoré pes nevyhnutne potrebuje pre správny vývoj a fungovanie pohybového aparátu.